Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Promocja programu

W tym miejscu znajdziesz zasady komunikacji marki Fundusze Europejskie oraz programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej. 

Strategia komunikacji

Strategia komunikacji Funduszy Europejskich określa co, do kogo, w jaki sposób i na jakich zasadach będziemy komunikować w zakresie funduszy Unii Europejskiej na lata 2021-2027. Dokument stanowi podstawę działań informacyjnych i promocyjnych instytucji, które odpowiadają za wykorzystanie środków unijnych wraz ze środkami krajowymi w Polsce. Załącznikami do Strategii komunikacji Funduszy Europejskich są Strategie komunikacji poszczególnych programów krajowych, w tym programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej.

Konsultacje Strategii komunikacji Funduszy Europejskich trwały do 27 sierpnia 2021 r. 

Zgłoszone uwagi zostały zebrane w załączonej tabeli (XLS 219 KB)

Dokument do pobrania:

Księga wizualizacji

Księga zawiera zasady konstruowania i stosowania znaku marki Fundusze Europejskie, znaku barw RP, UE. Znajdziesz w niej także wskazówki jak budować layout materiałów informacyjnych oraz promocyjnych w oparciu o motyw i element przewodni marki.

Dokumenty do pobrania:

Kreacje do pobrania:

Fonty do pobrania:

Organizacja wydarzeń dotyczących Funduszy Europejskich 

Jeśli organizujesz wydarzenie dotyczące Funduszy Europejskich lub związane z projektem finansowanym z Funduszy Europejskich, pamiętaj, że w trakcie wydarzenia musisz zadbać o właściwe i widoczne poinformowanie uczestników wydarzenia i odbiorców komunikatów o dofinansowaniu danego przedsięwzięcia ze środków Unii Europejskiej.

Lista kontrolna pomoże Ci sprawdzić, czy zadbałeś o wszystkie niezbędne elementy związane z właściwym oznakowaniem i komunikacją.

Lista kontrolna dla beneficjentów organizujących wydarzenia dotyczące Funduszy Europejskich (PDF 147 KB)